POZOR!
Z důvodu přesunutí Olympijských festivalů na rok 2021 byly přihlášky táborů pozastaveny. Zájemcům, kteří již své děti přihlásili, bude poslán informační email.

Děkujeme za pochopení.


Základní informace

V rámci Olympijských festivalů děti ve věku 7 až 15 let prožijí malou olympiádu každý den. Zájemci si vyzkouší pod dohledem odborných instruktorů olympijské i neolympijské sporty, potkají slavné sportovce a společně si zafandí při přenosech z Tokia. Klidovou fázi zaplní speciálně vytvořená edukační interaktivní zóna věnovaná olympijským hodnotám a našim sportovcům. Každé dítě získá na konci týdne analýzu svých sportovních předpokladů. Program dne se vždy přizpůsobí aktuálnímu počasí. Pro děti bude zajištěné sportovní vybavení, teplý oběd, svačina a pravidelný pitný režim.

Aktuální termíny:

27. 7. - 31. 7. 2020

3. 8. - 7. 8. 2020

Denní program:

příchod dětí mezi 8:00 a 8:30

odchod mezi 16:00 a 16:30

Cena: 

3 000 Kč včetně DPH (na platbu lze využít firemní benefity - příspěvěk zaměstnavatele)


Všechny informace k Olympijskému festivalu a k Sazka Olympijský tábor Brno najdou zájemci na stránkách www.olympijskyfestival.cz od 30. ledna 2020 tedy v den, kdy děti dostanou pololetní vysvědčení a rozjede se rezervační systém příměstských táborů.

K přihlášení účastníka je třeba: 

  • vyplnění přihlašovacího formuláře
  • vyplnění prohlášení pro účastníka příměstského tábora
  • vyplnění zdravotního dotazníku
  • seznámení se s provozním řádem příměstského tábora.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací